Телесюжети про досвід громад-переможців конкурсу

12.02.2018

Телесюжети про досвід громад, які стали переможцями конкурсу
«Кращі практики місцевого самоврядування»

організатор конкурсу – Мінрегіон  у співробітництві з Радою Європи
(Програма «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні»)

UA: перший.  Програма «Пліч-о-пліч»

10 січня 2018 р.

«Як працює єдина в Україні козацька пожежна частина»

«Пожежну охорону у селищі Нова Борова на Житомирщині створили козаки з місцевого куреня, бо в селищі не було своєї рятувальної частини. Допомогу викликали з району за 20 кілометрів, і рятувальники не завжди приїжджали вчасно. Своїми руками козаки зробили ремонт і полагодили старенький автомобіль. Зараз пожежники виїжджають на виклики у 18 довколишніх сіл.»

 

17 січня 2018 р.

«Як заробити на власному господарстві 1000$»

«У селі Покровське на Запоріжжі створили кооператив, який допомагає селянам відкривати сімейні ферми. Корівники будують за міжнародними стандартами, з автоматизованими системами догляду. Це полегшує працю фермера, який може самостійно доглядати десять корів і більше. Подібна ферма може приносити до 25 тисяч гривень доходу в місяць.»

 

24 січня 2018 р.

«Як діти змусили чиновників відкрити музичну школу»

«В селищі Гніздичів на Львівщині діти змусили чиновників відкрити музичну школу. Десятки учнів добиралися до школи в районний центр або брали приватні уроки. Займалися навіть у місцевому кафе. Тоді селищна рада віддала під музичну школу власне приміщення. В перший же рік записатися на музику прийшло більше дітей, ніж школа могла вмістити.»

 

31 січня 2018 р.

«Як на Волині розвивають зелений туризм»

Турійський район на Волині хоче стати центром зеленого туризму в Україні. В мальовничому районі 33 озера та дві річки – Стохід і Турія. Як місцева влада підтримує підприємців, готових вкладати гроші у розвиток галузі дивіться у цьому випуску програми “Пліч-о-пліч”.

Повернутися вгору