Проект наказу Мінрегіону «Про затвердження Порядку погодження Мінрегіоном схем теплопостачання населених пунктів з кількістю жителів більш як 20 тисяч осіб та регіональних програм модернізації систем теплопостачання»

10.02.2020

герб
МІНІСТЕРСТВО

РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

від                           20     р.

Київ

№ ____

 

 

Про затвердження Порядку погодження Мінрегіоном схем теплопостачання
населених пунктів з кількістю жителів більш як 20 тисяч осіб
та регіональних програм модернізації систем теплопостачання

Відповідно до статті 11 Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2009 року № 401 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних програм модернізації систем теплопостачання» та підпункту 25 пункту 4 Положення про Міністерство розвитку громад та територій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року № 197 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 850),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок погодження Мінрегіоном схем теплопостачання населених пунктів з кількістю жителів більш як 20 тисяч осіб та регіональних програм модернізації систем теплопостачання, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08 серпня 2012 року № 403 «Про затвердження Порядку погодження Мінрегіоном схем теплопостачання населених пунктів з кількістю жителів більш як 20 тисяч осіб та регіональних програм модернізації систем теплопостачання», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 31 серпня 2012 року за № 1474/21786 (із змінами).

3. Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики (Г. Залєвська) разом з Юридичним департаментом (Ю. Веха) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Живицького Д.О.

 

Міністр Альона БАБАК

                                                                                              

Повернутися вгору