Рівень оснащеності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства технологічними приладами обліку питної води та стоків станом на 01.02.2017

28.02.2017

Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики повідомляє, що станом на 01.02.2017 рівень оснащеності технологічними приладами обліку питної води по Україні не змінився в порівнянні з минулим місяцем та складає 89,5%.
Технологічними засобами обліку питної води на 100% оснащені підприємства водопровідно-каналізаційного господарства 13 регіонів (Дніпропетровська, Житомирська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська та Чернівецька області, м. Київ).
Разом з тим повідомляємо, що рівень оснащеності приладами обліку стоків, в порівнянні із минулим періодом збільшився на 0,2% та складає 59,8%, за рахунок встановлення приладів обліку стоків на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства у Львівській області.
Наразі засобами обліку стоків на 100% оснащені підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Одеської, Рівненської, Харківської та Херсонської областей, м. Києва.

Повернутися вгору