Рівень оснащеності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства технологічними приладами обліку питної води та стоків станом на 01.11.2016

17.11.2016

Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики повідомляє, що станом на 01.11.2016 рівень оснащеності технологічними приладами обліку питної води по Україні складає 89,0%, що на 0,1% менше в порівнянні із минулим місяцем, у зв’язку з проведенням інвентаризації на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства у Львівській області.
Технологічними засобами обліку питної води на 100% оснащені підприємства водопровідно-каналізаційного господарства 13 регіонів (Дніпропетровська, Житомирська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська та Чернівецька області, м. Київ).
Разом з тим повідомляємо, що рівень оснащеності приладами обліку стоків, в порівнянні із минулим періодом збільшився на 0,2% та складає 59,1%, за рахунок встановлення приладів обліку стоків на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства у Дніпропетровській, Житомирській та Кіровоградській областях.
Наразі засобами обліку стоків на 100% оснащені підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Одеської, Рівненської, Харківської та Херсонської областей, м. Києва.

Повернутися вгору