Рівень оснащеності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства технологічними приладами обліку питної води та стоків за I квартал 2018 року

14.05.2018

Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики повідомляє, що за I квартал 2018 року рівень оснащеності технологічними приладами обліку питної води по Україні становить 89,6%.

Технологічними засобами обліку питної води на 100% оснащені підприємства водопровідно-каналізаційного господарства 12 регіонів (Дніпропетровська, Житомирська, Кіровоградська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська та Чернівецька області, м. Київ).

Рівень оснащеності приладами обліку стоків підприємств водопровідно-каналізаційного господарства за I квартал складає 58,0%.

Наразі засобами обліку стоків на 100% оснащені підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Дніпропетровської, Рівненської, Харківської,  Херсонської та Черкаської областей, м. Києва.

* За інформацією Луганської обласної державної адміністрації внаслідок консервування свердловин, які знаходяться на лінії розмежування, а також з подальшим проведенням інвентаризації майна КП «Попаснянський районний водоканал», змінилися кількісні показники приладів обліку води та стоків.

Повернутися вгору