Рівень оснащеності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства технологічними приладами обліку питної води та стоків за II квартал 2018 року

02.11.2018

Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону повідомляє, що за II квартал 2018 року рівень оснащеності технологічними приладами обліку питної води по Україні збільшився на 1,9 % від попереднього періоду та становить 91,5 % (за рахунок Донецької, Одеської та Хмельницької областей).

Технологічними засобами обліку питної води на 100% оснащені підприємства водопровідно-каналізаційного господарства 12 регіонів (Дніпропетровська, Житомирська, Кіровоградська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька області та м. Київ).

Рівень оснащеності приладами обліку стоків підприємств водопровідно-каналізаційного господарства за II квартал збільшився з попереднім періодом на 1,3% та складає 59,3% (за рахунок Донецької, Одеської, Полтавської та Тернопільської областей).

Наразі засобами обліку стоків на 100% оснащені підприємства водопровідно-каналізаційного господарства 6 регіонів (Дніпропетровська, Рівненська, Харківська,  Херсонська, Черкаська області та м. Київ.

* За інформацією Хмельницької обласної державної адміністрації збільшилася кількість приладів обліку за рахунок лічильників на ВНС 2-та 3 підйомів, а також потреба приладів обліку стоків, у зв’язку із забезпеченням мікрорайонів централізованим водовідведенням міста.

Повернутися вгору