Рівень оснащеності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства технологічними приладами обліку питної води та стоків за IV квартал 2018 року

05.02.2019

Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики повідомляє, що за IV квартал 2018 року рівень оснащеності технологічними приладами обліку питної води по Україні становить 90,1 % (відповідно до попереднього періоду виникли зміни)*.

Технологічними засобами обліку питної води на 100% оснащені підприємства водопровідно-каналізаційного господарства 12 регіонів (Дніпропетровська, Житомирська, Кіровоградська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька області та м. Київ).

Рівень оснащеності приладами обліку стоків підприємств водопровідно-каналізаційного господарства за IV квартал складає 58,8% (відповідно до попереднього періоду виникли зміни)*.

Наразі засобами обліку стоків на 100% оснащені підприємства водопровідно-каналізаційного господарства 6 регіонів (Дніпропетровська, Рівненська, Харківська, Херсонська, Черкаська області та м. Київ.

*Відповідно до інформації надісланої Одеською обласною державною адміністрацією в області збільшилася планова кількість потреби встановлення приладів обліку води та стоків.

Повернутися вгору