Рівень оснащеності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства технологічними приладами обліку води та стоків станом на 01.01.2016

19.01.2016

Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики повідомляє, що станом на 01.01.2016 рівень оснащеності технологічними приладами обліку води по Україні у порівнянні з минулим місяцем збільшився на 0,2 % (за рахунок Київської та Волинською областей) і складає 77,9%.

Технологічними засобами обліку води на 100% оснащені підприємства водопровідно-каналізаційного господарства 13 регіонів (Дніпропетровська, Житомирська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська та Чернівецька області, м. Київ).

Водночас, рівень оснащеності приладами обліку стоків у порівнянні з минулим місяцем збільшився на 0,2 % (за рахунок Київської та Житомирської областей) та складає 56,1%.

Наразі засобами обліку стоків на 100% оснащені підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Одеської, Рівненської, Харківської  та Херсонської областей, м. Києва.

Повернутися вгору