Прес-центр

14.07.2020

29 червня 2020 року Моніторинговий комітет Дунайської транснаціональної програми затвердив перелік транснаціональних проєктів, відібраних в рамках проведення чергового конкурсного відбору проєктів Дунайської транснаціональної програми, які отримають фінансування від Європейського Союзу відповідно до умов Програми. Переможцями стали 35 проєктів, серед яких 8 – за участі українських партнерів, а саме: «RESTART4DANUBE», «FEM4FOREST», «EDIGISTARS», «Tid(y)Up», «DIONYSUS», «DreamRoad», «TalentMagnet», «MELIA Observatory» (більш детально з інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3gZ0YbS.

Проєктні пропозиції відбирались за 4 напрямами Програми: «Інноваційність та соціальна відповідальність», «Навколишнє середовище та культурна відповідальність», «Покращення інфраструктурних зв’язків та енергоефективність», «Ефективне урядування в Дунайському регіоні».

Реалізація проєктів дозволить зміцнити міжрегіональне та транскордонне співробітництво і партнерство у сферах розвитку транспортної інфраструктури, енергетики, підприємництва, комунікаційних мереж, культури, освіти, туризму, охорони здоров’я тощо.

Нагадаємо, Європейський Союз виділив Україні 5 млн євро на реалізацію транснаціональних проєктів в рамках Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми, яка була підписана Україною в грудні 2017 року. Програма є одним із фінансових інструментів Європейського Союзу з реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону, участь у якій відкриває українським партнерам можливість отримувати фінансування та впроваджувати спільні проекти разом з партнерами з європейських країн Дунайського регіону.

Повернутися вгору