Без смороду і шуму: Мінрегіон пропонує обов’язково унормувати розвантаження продуктів біля ресторанів і кафе

26.07.2019

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вивчає необхідність посилити вимоги ДБН щодо розвантаження продуктів для ресторанів, кафе, барів та інших закладів харчування. А саме, впровадити спеціальні обов’язкові розвантажувальні платформи, майданчики або приміщення, які не повинні заважати жителям навколишніх будинків та порушувати їх комфорт.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального, розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

“Сьогодні розвантаження продуктів біля ресторанів, кафе та інших закладів харчування часто відбувається дуже хаотично. Особливо, що стосується тих об’єктів, які вбудовані або прибудовані до житлових будинків. По-перше, немає чіткого розмежування прибудинкової території і території для розвантаження, по-друге, постійний шум від розвантажувальних машин, запахи продуктів та відходів від них, які у багатьох випадках цивільно не прибираються. У чинних на сьогодні нормах ДБН є вимоги до влаштування спеціальних розвантажувальних платформ, майданчиків або приміщень. Проте для кафе і ресторанів до 150 кв. м вони не є обов’язковими. Тому наразі ми плануємо вдосконалити ці норми та зробити їх обов’язковими для всіх підприємств харчування. Бо це комфорт людей і його не можна порушувати”, – сказав він.

Парцхаладзе наголосив, що в нових нормах мають обов’язково міститися вимоги щодо шумозахисту таких майданчиків, захисту від запаху. Також повинні бути організовані окремі спеціальні контейнери, а не використовуватися сміттєві контейнери, призначені для житлових будинків, що поруч.

Довідково:

ДБН “Підприємства харчування” встановлюють вимоги проектування нових і реконструйованих закладів харчування, які знаходяться в окремих будівлях, входять до складу багатофункціональних комплексів і будівель іншого призначення, вбудовуються та прибудовуються до житлових будинків. Вимоги цих норм поширюються на проектування всіх типів підприємств харчування, незалежно від їх форми власності, окрім мобільних або тимчасових (сезонних) об’єктів.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.

67185075_2285946371667384_569306964580892672_n

Повернутися вгору