Біла Церква залучає бізнес і громадськість для розробки стратегії розвитку міста, – у Мінрегіоні підписано відповідний меморандум

20.01.2016

1

20 січня у Мінрегіоні відбулося підписання Меморандуму про співробітництво з розробки та впровадження соціально-економічного проекту спільної дії «Стратегія розвитку Білої Церкви».

Цей документ – домовленість про співпрацю білоцерківської влади, представників громадськості та бізнес-середовища в реалізації стратегії розвитку міста Біла Церква до 2025 року. Впровадження цієї стратегії має сприяти успішному та збалансованому функціонуванню та розбудові міста, де б вдало поєднувалося прогресивне громадянське суспільство та ефективно використовуваний людський потенціал заради побудови системи сучасного управління, відродження підприємницької активності, створення комфортного та якісного міського середовища для мешканців та гостей Білої Церкви.

«До процесу розробки цієї стратегії залучається  бізнес, громадськість, а також експерти з Польщі, отже вона базуватиметься на стандартах, які вже довели свою ефективність у європейських країнах. Місто отримає документ, що відкриває можливості для подальшого розвитку, для залучення інвестицій, створення робочих місць, покращення якості послуг для мешканців. Без стратегії розвиватися неможливо, тому подібні документи повинні мати усі громади, які дбають про своє майбутнє», – сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода під час підписання Меморандуму.

«Розробити стратегію не так важко, набагато складніше дотримуватися її. Цей документ ми розроблятимемо разом з мешканцями міста, тому дуже важливо під час його реалізації не втратити довіру людей», – сказав Томаш Шуба, уповноважена особа «Європейського Інноваційного Центру» (Польща).

У свою чергу Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий запевнив, що стратегія саме тому і розроблятиметься з залученням громадськості, бізнес-середовища і експертів, щоб стати дієвим інструментом до розвитку міста.

Меморандум про співпрацю підписали Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий, перший віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців Василь Хмельницький, представники громадської організації «GoLocal», «Біла Церква. Завтра», «Центр громадського розвитку», «громадська рада Смарт-Сіті», представники благодійних фондів  «Рух Молоді» та «КІ ФАНД», уповноважена особа «Європейського Інноваційного Центру» Томаш Шуба.

Повернутися вгору