Близько пів мільярда гривень зможуть зекономити українці завдяки участі у програмі «Енергодім», — Василь Лозинський

25.11.2021
Близько пів мільярда гривень зможуть зекономити українці завдяки участі у програмі «Енергодім», — Василь Лозинський

Представники ОСББ подали 841 заявку на участь у Програмі енергомодернізації багатоповерхових будинків «Енергодім». Реалізація всіх поданих проєктних заявок дозволить заощадити близько 518 млн гривень на скороченні використання електроенергії. Про це повідомив Перший заступник Міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський.

«Для участі у програмі “Енергодім” від ОСББ надійшло понад 800 заявок. Наразі 84 ОСББ повністю або частково реалізували проєкти з модернізації будинків. Водночас, за орієнтовними підрахунками, вдала реалізація усіх поданих проєктів дозволить скоротити використання енергії на суму близько 518 млн грн», — підкреслив Василь Лозинський.

Також Перший заступник Міністра додав, що на сьогодні близько 80 тисяч українських родин беруть участь у програмі «Енергодім». «Це свідчить про суттєве підвищення темпів термомодернізації багатоквартирних будинків в Україні», — сказав Василь Лозинський.

Зазначимо, «Енергодім» — це Програма енергомодернізації багатоповерхових будинків. Завдяки участі в ній ОСББ можуть відшкодувати витрати на модернізацію багатоповерхівок на всіх етапах реалізації енергоефективних заходів. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що енергоефективність будівель — це пріоритетний напрям Європейського зеленого курсу.

Повернутися вгору