“Будівельна амністія” дозволила узаконити біля 9 тис будинків, – Зубко

24.01.2019

Запроваджений Мінрегіоном у 2018 році механізм “будівельної амністії” для об’єктів незначного класу наслідків (СС1), дозволив українцям узаконити вже близько 9 тис будинків.

Про це на прес-конференції “Реформи NON-STOP. Масштаб змін” заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

“Будівельну реформу, яку ми розпочали у 2015 році, сьогодні дає результат. Завдяки прийнятому законодавству, Україна піднялась на 105 сходинок і отримала 35-ту у щорічному рейтингу Doing Business за індикатором “Отримання дозволів на будівництво”, випередивши Австрію, Польщу, Фінляндію, Латвію, Канаду і навіть Японію. Ми децентралізуємо повноваження ДАБІ (100 міст), максимально спростили і скоротили дозвільні процедури, встановили критерії перевірок. у 2018 році стартувала онлайн-платформа “Прозора ДАБІ”, до якої вже звернулося понад 1,5 тис забудовників”, – наголосив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, ведеться спільна роботу з прокуратурами областей та Генеральним прокурором щодо наведення ладу у сфері держархбудконтролю на місцях.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Повернутися вгору