Черкаські землевпорядники запропонують інвесторам для оренди майже 550 га землі

18.02.2016

 

Cherkasy regionГоловне управління Держгеокадастру у Черкаській області у березні планує виставити на земельні аукціони права оренди на 31 земельну ділянку. Для ведення бізнесу інвесторам запропонують землі площею 546,9 га сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів).

Найбільше виставлених на торги ділянок у Канівському районі – 10 загальною площею 225 га. Також пропонуватимуть права оренди землі в Золотоніському – 9 ділянок (164,4 га) та по 6 ділянок у Жашківському (75,6 га) й Черкаському (81,9 га) районах.

«Минулого року завдяки проведенню аукціонів вдалось значно підвищити надходження до бюджетів. Уже цьогоріч голови територіальних громад області все активніше долучаються до практики проведення земельних торгів», – зазначив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитро Мироненко.

Довідка

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору