Цього тижня стартує конкурсний відбір ініціатив карпатських громад

12.10.2021

Завтра, 13 жовтня, о 10:00 стартує Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2022. Йдеться про системний проєкт, що об’єднує громади Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької областей. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«За період 2018-2021 років у рамках Конкурсу було профінансовано 230 проєктів громад загальним бюджетом майже 60 млн гривень. Це – реальна можливість реалізовувати амбітні та розвиткові проєкти на місцях. Тож ми запрошуємо до участі усіх небайдужих представників ОМС, комунальних, громадських, благодійних організацій та агенцій регіонального розвитку Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей», – підкреслив заступник Міністра. 

Зазначимо, Конкурс фінансується з державного бюджету у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Ініціатива реалізується Мінрегіоном спільно з Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою облдержадміністраціями і облрадами, Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» в межах Програми підтримки секторальної політики. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов  зазначив, що мета Уряду – розкрити інвестиційний потенціал кожної громади в Україні. 

Повернутися вгору