Держенергоефективності та USAID продовжать співробітництво у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

16.01.2016

Держенергоефективності-214 січня відбулася робоча зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками International Resources Group (IRG), яке є виконавцем проектів USAID у різних країнах світу, у тому числі в Україні.

За словами Сергія Савчука, Держенергоефективності має позитивний досвід співпраці з американською стороною у сферах енергоефективності та відновлювальної енергії. Зокрема, через проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

«Минулого року, за участі провідних експертів проекту USAID, Держенергоефективності було розроблено та Верховною Радою України прийнято низку важливих для України законів для подальшого розвитку енергосервісу та проведення маштабної термомодернізації у бюджетній сфері. Цього року ми плануємо спільно з експертами проекту USAID розробити механізми додаткового стимулювання субсидіантів до підвищення енергоефктивності, створити національну базу даних будівель, у яких можуть бути реалізовані енергоефективні заходи», –  зазначив він.

Американська сторона відмітила успіхи Уряду України з реалізації  Програми державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів і активну позицію Держенергоефективності у адаптації сучасного світового досвіду підвищення енергоефективності та стимулювання використання енергії з відновлюваних джерел.

«Запроваджена Урядом програма «теплих» кредитів стала справжньою «точкою» росту для української економіки, дозволила активізувати внутрішній ринок енергоефективних матеріалів», – підкреслив представник International Resources Group Андрій Міцкан.

Прес-служба Держенергоефективності

Повернутися вгору