До уваги забудовників, пропозиції, яких були погоджені Міжвідомчою комісією!

04.12.2017

28 листопада Держмолодьжитло розпочало прийом документів від громадян, які бажають взяти участь у житловій програмі «Доступне житло».

Перелік об’єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти, затверджений на засіданнях Міжвідомчої комісії з розгляду пропозицій щодо формування переліку об’єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватись кошти, 6 та 22 листопада 2017 року.

Рішення Міжвідомчої комісії оформлені відповідними протоколами: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/programi-zhitlovogo-budivnitstva.

У зв`язку з високим суспільним інтересом до програми «Доступне житло» та численними заявками на участь у ній, враховуючи  те, що  вартість одного квадратного метра загальної площі житла визначається забудовником, просимо не допускати зловживань щодо формування вартості квадратного метра житла, яке реалізується учасникам програми, залишаючи зазначену вартість на рівні з тією ціною, яка є у вільному продажу.

Повернутися вгору