Фонд Держмолодьжитло відібрав чергові 500 сімей-учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» 

31.08.2022
Фонд Держмолодьжитло відібрав чергові 500 сімей-учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» 

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву провів черговий, десятий етап відбору учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». За його результатами 500 переможців матимуть змогу отримати житлові кредити на вигідних умовах. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська. 

«Сьогодні забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб залишається найбільш актуальним питанням в Україні. Відновлення роботи цієї програми в умовах війни —  один з ефективних способів розв’язання проблеми з житлом для тих людей, які змушені були покинути свої домівки через збройну агресію росії. Вдячні за співпрацю Уряду Німеччини, який надав відповідний ґрант через Кредитну установу для відбудови KfW», — зазначила заступниця Міністра.  

Відтак учасників проєкту визначали методом випадкового вибору за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення (сервіс RandomPicker.com), запропонованого Імплементаційним консультантом (IPC GmbH), погодженого німецьким банком KfW і такого, що відповідає вимогам законодавства щодо захисту персональних даних. 

За результатами відібрано 500 сімей-учасників — найбільшу кількість за відбори. Ці люди зможуть отримати пільговий кредит на власне житло на найбільш вигідних сьогодні в Україні умовах: під 3 % річних.

Нагадаємо, 4 серпня вперше від початку повномасштабного вторгнення рф провели відбір учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». Було відібрано 300 родин.

Довідково 

Зазначену програму реалізують Держмолодьжитло і Мінреінтеґрації. Проєкт фінансується за рахунок 25,5 млн євро ґранту Уряду Німеччини, наданих в рамках міжурядової угоди через Кредитну установу для відбудови KfW, Франкфурт-на-Майні.

Зареєструватися для участі у програмі можна через портал державних послуг ДІЯ або в регіональних управліннях Держмолодьжитла. 

Повернутися вгору