Геннадій Зубко: Херсонські політики гальмують процеси децентралізації

31.08.2016

Сьогодні уваги громадськості вимагає ситуація навколо процесів децентралізації на Херсонщині, які намагаються заблокувати депутати обласної ради. Вбачаємо за цими діями виключно політичний мотив, який полягає у тому, щоб не допустити передачі повноважень місцевому самоврядуванню. Про це сьогодні на засіданні Уряду заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«Херсонська облрада раніше затвердила перспективний план формування територій громад області, який потім затвердив Уряд, і згідно з яким очікується, що 15 ОТГ проведуть вибори. Сьогодні ж окремі депутати й політики облради намагаються внести у порядок денний сесії скасування цього перспективного плану. Ці безвідповідальні й виключно політичні рішення спонукали людей до акції протесту і публічного вимагання від облради продовження процесу децентралізації на Херсонщині», – повідомив Геннадій Зубко.

Звертаючись до Херсонської обласної ради, Геннадій Зубко наголосив: «Люди, які обрали вас депутатами, сьогодні дали абсолютно чіткий знак: вони очікують посилення місцевого самоврядування, посилення місцевих бюджетів, вони голосно висловили бажання об’єднатись і самостійно управляти своїми громадами. Не чиніть опір своїм же мешканцям, не намагайтесь скасувати те, що не можливо скасувати. Децентралізація незворотна. І якщо Херсонська облрада гальмуватиме її або відсторониться, це означатиме єдине – вона самоусунулась від процесів підсилення місцевого самоврядування на своїй території».

Повернутися вгору