Геннадій Зубко: на відновлення дорожньої інфраструктури та мостів Донеччини з фонду регіонального розвитку виділено 135 млн грн

12.09.2016

 

З Державного фонду регіонального розвитку на відновлення дорожньої інфраструктури Донеччини виділено 135 млн грн. В тому числі, це ремонт шести мостів, три з яких передбачають повну реконструкцію, а ще три – у місті Краматорськ – будуть відремонтовані. Про це сьогодні повідомив  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час запуску робіт з відбудови мосту через р. Казенний Торець на трасі Київ-Харків-Довжанський.

«Слов’янськ стає символом позитивних змін. Вже до кінця року зруйнований російськими окупантами міст через р. Казенний Торець відновить роботу.  Вже розпочато будівельні роботи.  Загальна вартість проекту 37,2 млн  грн. З них майже 33,5 млн грн  – кошти  державного фонду регіонального розвитку. Завершення робіт заплановано на грудень 2016  року», – наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що 12 вересня Геннадій Зубко перебуває з робочою поїздкою  у Донецькій області у містах Слов’янськ та Краматорськ.

Повернутися вгору