Геннадій Зубко: перший крок до оздоровлення теплоенергетики Уряд схвалив проект Закону «Про реструктуризацію боргів теплопостачальних підприємств»

11.10.2016

Схвалення Урядом проекту Закону «Про реструктуризацію боргів теплопостачальних підприємств», який був розроблений Мінрегіоном – це фінансове оздоровлення підприємств ТКЕ та крок у реформі теплоенергетики, – наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко після засідання КМУ.

«Теплопостачальні підприємства є основою для інвестиційних проектів, спрямованих на модернізацію галузі. Але спочатку вони мають бути виведені на рівень фінансової стабільності. Схвалений документ передбачає реструктуризацію боргів та списання штрафів і пені, після того, як теплопостачальні компанії та Нафтогаз виконають договори про реструктуризацію заборгованості. Законопроект підготовлений спільно з міжнародними партнерами, є основою реформи теплоенергетики та енергоефективності загалом», – наголосив Геннадій Зубко. Він підкреслив, що документ буде подано до парламенту.

Повернутися вгору