Геннадій Зубко:
В умовах підвищеної пожежної небезпеки головне – координація та дії на упередження

15.07.2016

Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час засідання міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За його словами, в умовах спекотної, посушливої погоди критично загострилася небезпека пожеж на сміттєзвалищах та торфовищах. «Усі відповідальні органи та організації мають забезпечити утримання полігонів для зберігання сміття та торфовищ у протипожежному стані, своєчасно реагувати на пожежі щодо їх ліквідації на початковому етапі, оперативно інформувати ДСНС про пожежі та загоряння», – наголосив Геннадій Зубко.

Геннадій Зубко доручив членам комісії вжити заходів щодо забезпечення місцевої та відомчої пожежної охорони технікою, засобами пожежогасіння та зв’язку, укомплектувати їх особовим складом згідно із штатними розкладами, передбачити резерв пально-мастильних матеріалів.


За його словами, необхідно посилити роз’яснювальну роботу у суспільстві, посилити контроль за недопущенням випалювання залишків рослинності, сміття та сухостою. Геннадій Зубко також доручив активізувати роботу щодо розкриття злочинів, пов’язаних із підпалами на торфовищах, забезпечити проведення слідчих дій.

Повернутися вгору