Геннадій Зубко: є домовленість з Й.Ганом про можливість залучення європейських інвестицій до фінансування Фонду енергоефективності

16.09.2016

Децентралізація та енергоефективність – два з п’яти основних пріоритетів Державного бюджету на 2017 рік, проект якого вчора схвалив Уряд. Це є доказом того, що ці дві ключові для країни реформи демонструють реальні результати і мають активно продовжуватися. Це бачать і наші європейські партнери й готові всебічно підтримувати Україну. Про це написав на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами зустрічі з Єврокомісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнесом Ганом в рамках саміту YES.

“Свідченням довіри й визнання з боку європейських партнерів дій України з реформування країни стало надання 97 млн євро на реалізацію проекту «U-LEAD з Європою» – найбільш масштабного проекту з децентралізації, який вчора стартував у місті Вінниця. Зі свого боку для підтримки й розвитку місцевих громад у держбюджеті на наступний рік передбачено 9 млрд грн на фінансування Державного фонду регіонального розвитку, 1 млрд грн. з яких буде спрямовано ОТГ на інфраструктурні проекти. Другий пріоритет – реформа енергоефективності. Її ключовий інструмент – Фонд енергоефективності, на створення і запуск якого у держбюджеті-2017 закладено 800 млн грн. Такий впевнений крок дає нам можливість залучити додатково до фінансування Фонду від Європейських країн ще 100 млн євро, тобто 3 млрд грн. Про можливість залучення європейських інвестицій до фінансування Фонду енергоефективності є домовленість з Йоганнесом Ганом”, – зазначив Зубко.

Повернутися вгору