Геннадій Зубко: за 6 років 8 міст знизять споживання газу на 20%, електроенергії – на 60%

05.09.2016

Реалізувавши проект “Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» комунальними підприємствами восьми міст  буде досягнуто до 20% зниження споживання газу та до 60% – електроенергії. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Він повідомив, «що це можливо в результаті запуску на підприємствах автоматизованої системи SCADA, яка буде управляти майже 3000 об’єктами,  та через встановлення індивідуальних теплових пунктів»

Учасниками проекту є вісім комунальних підприємств Вінниці, Миколаєва, Харкова, Херсона, Кам’янець-Подільського, Дніпра, Чернігова, Чернівців, Тернополя.

Нагадаємо, що проект «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» — інфраструктурний проект Мінрегіону України, що реалізується за кошти позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Впровадження проекту розпочалось в 2014 році. Строк реалізації проекту – 6 років. Загальна сума позики складає 315,5 млн. дол. США.

Повернутися вгору