Голова Держенергоефективності провів зустріч з представниками фінської компанії Wärtsilä – світового лідера у сфері комплексних енергетичних рішень

04.03.2016

3 березня відбулася зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука та представників фінської компанії Wärtsilä, світового лідера у сфері ефективних технологічних рішень для забезпечення сталого виробництва та постачання електроенергії.

У ході зустрічі Сергій Савчук презентував гостям стан українського ринку виробництва електроенергії з відновлюваних джерел та навів приклади успішної реалізації проектів у цій сфері. Він також розповів про останні законодавчі напрацювання. Зазначив, що сьогодні створюються максимально комфортні умови для роботи бізнесу та інвесторів. Зокрема, прийнятий минулого року Закон України № 514-VIII щодо стимулювання розвитку відновлюваної енергетики.

На важливості формування інвестиційного-сприятливого поля у цій сфері наголосили і представники компанії. На їх переконання, тільки на таких умовах роботи на ринку інвестори зацікавлені вкладати кошти у нові технології.

«Аналізуючи тенденції на світових ринках електроенергії, ми усвідомлюємо, що попит на технології та обладнання, які забезпечуватимуть стале та ефективне енергопостачання, постійно зростає», – наголосив Крістіан Мякела, генеральний менеджер підрозділу дорадчих послуг компанії Wärtsilä та презентував технологію Smart Power Generation. Вона дозволяє енергосистемі працювати з максимальною ефективністю за рахунок поглинання поточних і майбутніх змін навантаження в системі, забезпечуючи значну економію коштів. Така технологія може бути вигідна і виробникам електроенергії з альтернативних джерел для оперативного регулювання виробництва енергії згідно з фактичним графіком навантаження.

Зазначена технологія сприяє підвищенню стійкості енергосистеми та скороченню видатків, пов’язаних з роботою генеруючих потужностей у неоптимальному режимі.

Прес-служба Держенергоефективності

Повернутися вгору