Ігор Корховий: Залучення української молоді до Дунайської молодіжної ради – крок до наближення з ЄС

17.05.2022
Ігор Корховий: Залучення української молоді до Дунайської молодіжної ради – крок до наближення з ЄС

В Україні стартував прийом заявок на участь у конкурсному відборі до складу Дунайської молодіжної ради, що створена у межах Стратегії ЄС для Дунайського регіону (ЄСДР). Завдання Ради сприяти посиленню участі молоді в реалізації Стратегії та просуванню молодіжної політики в Дунайському регіоні. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Ігор Корховий.

«Створення молодіжного напрямку в Стратегії ЄС для Дунайського регіону є потужним кроком щодо модернізації підходів у реалізації спільних рішень та пошуку нових ініціатив. Адже молодь є найбільшим каталізатром змін та формування нових ідей для спільних проєктів розвитку. Водночас участь нашої молоді у Дунайській молодіжній раді в сучасних умовах – це ще одна можливість представити Україну на міжнародній арені та долучитися до молодіжної політики Європейського Союзу», – наголосив Ігор Корховий.

Зазначимо, що представниками від України можуть стати молоді люди віком від 18 до 28 років, які офіційно проживають на території регіонів, що залучені до ЄСДР – Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської або Одеської областей.

Передбачається, що до Дунайської молодіжної ради увійдуть по 2 представники кожної країни Дунайського регіону.

Обрані учасники зможуть долучитися до процесу реалізації Стратегії, пропонувати ідеї та ініціативи у рамках її тематичних напрямів, брати участь у молодіжних заходах Європейського Союзу та ЄСДР тощо.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15 серпня 2022 року.

Більше інформації про відбір, критерії учасників, а також форма для заповнення анкети за посиланням: https://bit.ly/3NiJDKV.

Нагадаємо, що Україна стала першою державою, що не є членом ЄС, яка головує у Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону з листопада 2021 року до жовтня 2022 року.

Довідково.

Дунайська стратегія – це макрорегіональна стратегія Європейського Союзу, яка передбачає співпрацю 14 країн Дунайського регіону у сферах судноплавства, екології, захисту навколишнього середовища, освіти, безпеки тощо. Українська частина Стратегії охоплює Одеську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Закарпатську області.

Повернутися вгору