Іван Лукеря: На Київщині створять Центри підтримки бізнесу

25.10.2021

Міністерство розвитку громад та території спільно з Київською агенцією регіонального розвитку та облдержадміністрацією створять Центри підтримки бізнесу, де будуть надаватися безплатні консультації щодо старту та ведення власної справи. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря у програмі «Актуальне інтерв’ю» на телеканалі «Погляд».

«Ми плануємо у місті Буча та інших великих містах Київщини створити Центри підтримки бізнесу, де люди зможуть отримати абсолютно безплатні консультації щодо запуску власної справи. Наразі функціонує низка державних кредитних програм, які допомагають розвиватися малому бізнесу. Але ключова проблема полягає в тому, що люди не завжди знають про них та розуміють, як запустити свій бізнес. Центри підтримки допомагатимуть у цьому питання. Відтак регіон буде швидше економічно зростати», — зазначив заступник Міністра.

Під час консультацій у відповідних Центрах люди зможуть отримати інформацію щодо того, як зареєструвати та управляти бізнесом, вести бухгалтерію, набирати команду тощо.

«Очікується, що такі Центри будуть створені вже найближчим часом», — підкреслив Іван Лукеря.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що завдання на найближчі роки – економічний «стрибок» на рівні регіонів.

Повернутися вгору