Кабмін визначив порядок використання коштів Європейського інвестиційного банку на фінансування проектів допомоги переселенцям

24.12.2015

чуприненкоУряд визначив порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для реалізації проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Чуприненко.

Відповідну постанову Кабінету міністрів України було розроблено Мінрегіоном з огляду на невідкладну необхідність залучення ресурсів для фінансування заходів з подолання наслідків конфлікту в східних регіонах України.

Роман Чуприненко нагадав, що Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо залучення 200 млн. євро для фінансування Програми було підписано 22 грудня 2014 року Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком,  та Віце-президентом Європейського інвестиційного банку Ласло Бараньяєм.

«За результатами роботи, проведеної спільно з експертами Європейського інвестиційного банку, відібрано перші 72 проекти вартістю близько 700 млн. гривень, реалізація яких сприятиме відновленню інфраструктури та вирішенню проблем внутрішньо переміщених осіб на підконтрольних Уряду територіях Луганської і Донецької областей, а також суміжних Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей», – повідомив заступник міністра.

Роман Чуприненко зазначив, що кінцевими бенефіціарами є центральні органи державної влади, місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування, а також державні та комунальні підприємства.

Повернутися вгору