Кадастрові реєстратори Миколаївщини перевели у електронний формат близько 75% поземельних книг

03.03.2016

Mykolaiv regionУ Миколаївській області відкрили у електронному форматі 194 399 поземельних книг. Аналізують, перевіряють та оцифровують інформацію державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Держгеокадастру у регіоні.

Фактично доступні дані про майже 75% зареєстрованих у регіоні земельних ділянок. У електронному форматі необхідно створити ще 85 118 поземельних книг.

Відкриття поземельних книг – одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Спеціалісти аналізують повноту та достовірність відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази ДЗК.

Публічні дані про земельні ділянки надають доступ до реєстру власників земель та прискорюють процес надання адміністративних послуг в он-лайн режимі.

Довідка

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору