Комісія при Мінрегіоні розглянула пропозиції 10 облдержадміністрацій щодо внесення змін до переліку проєктів, які фінансуються за кошти ДФРР у 2021 році

24.09.2021
Комісія при Мінрегіоні розглянула пропозиції 10 облдержадміністрацій щодо внесення змін до переліку проєктів, які фінансуються за кошти ДФРР у 2021 році

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів засідання Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). У засіданні взяли участь народні депутати України та представники облдержадміністрацій.

На засіданні Комісії були розглянуті пропозиції Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Львівської, Полтавської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької областей щодо внесення змін до затвердженого розпорядженням Уряду від 12.04.2021 року №297 переліку проєктів, які фінансуються за кошти ДФРР у 2021 році.

Таким чином, за результатами засідання Комісії кошти Державного фонду регіонального розвитку, передбачені Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», перерозподілено між проєктами в повному обсязі для їхнього ефективного використання у 2021 році​​.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, цьогоріч з ДФРР буде профінансовано створення інфраструктури ще чотирьох індустріальних парків.

Довідково

Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР) – це основний інструмент держави для фінансування соціальних, економічних, інфраструктурних, культурних, спортивних проєктів по всій території України. Протягом 2015-2020 років з ДФРР загалом було розподілено 27,1 млрд грн. За цей час профінансовано близько 4,5 тисяч проєктів.

Повернутися вгору