Майже 3300 учасників АТО отримають землю на Миколаївщині

18.01.2016

Mykolaiv regionУчасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення 3296 земельних ділянок у Миколаївській області. Загальна площа земель, що передадуть військовим, становить 4716 гектарів.

З усієї кількості учасники АТО використають 2413 ділянок (4621,5 га) для ведення особистого селянського господарства. Садівництвом планують займатися на 32 ділянках площею 3,52 гектари. Ще 849 земельних ділянок (91,49 га) призначені для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд.

Усього із заявами про отримання землі до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Миколаївської області звернулись 5899 учасників АТО. Найбільшу кількість звернень отримали у м. Миколаєві (2281), Миколаївському (423), Первомайському (319) та Вознесенському (282) районах. Заяви військовослужбовців землевпорядна служба розглядає у першочерговому порядку.

Щоб максимально задовольнити потреби учасників АТО, землевпорядники Миколаївщини зарезервували в регіоні 180 земельних масивів загальною площею 2631,9 гектари. Ділянки з цього переліку земель можуть бути надані військовослужбовцям у власність.

Довідка

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору