Міністр Олексій Чернишов перевірив два навчальні заклади у Київській області

25.08.2020

24 серпня в ході робочої поїздки Міністр розвитку громад та територій України разом із головою Київської обласної державної адміністрації Василем Володіним перевірив готовність двох навчальних закладів на Київщині, які були реалізовані в рамках Програми Президента України «Велике будівництво».

«Дякую всім, хто доклав зусиль до втілення таких амбітних планів із оновлення освітньої інфраструктури в цій області та по всій Україні. Дякую за підтримку та реалізацію Програми Президента «Велике будівництво», – зазначив Олексій Чернишов.

Разом з представниками Київської облдержадміністрації, місцевими керівниками та народними депутатами Міністр перевірив будівництво гімназії на 14 класів у м. Буча Київської області та реконструкцію школи у м. Українка Обухівського району.

Завершення будівництва гімназії у м. Буча дозволить вирішити проблему завантаження учбових закладів, в яких на даний час наповнюваність класів становить 120%, що є найбільшим показником в області. Основні будівельні роботи виконані, проводиться дооблаштування систем відеонагляду, електромереж та пожежної сигналізації. Закуплена і завезена частина обладнання.  

Реконструкція школи №1 в м. Українка передбачає будівництво початкової школи на 350 місць та будівлі актового залу на 240 місць. Добудова школи надасть можливість повністю передати приміщення початкової школи під дошкільний навчальний заклад, що дозволить значно зменшити існуючу чергу.

Роботи на об’єктах на завершальному етапі. Залишається виправити певні недоліки, які були виявлені в ході перевірки та мають бути усунені до початку нового навчального року.

«Хочу вірити, що всі недоліки на обох об’єктах до 1 вересня будуть ліквідовані, а питання із зарахуванням дітей, які мешкають поблизу гімназії в Бучі, буде врегульовано місцевою владою. Стежитиму за цим та сподіваюся на зворотній зв’язок від депутатів і мешканців Києво-Святошинського та Обухівського районів», – наголосив Олексій Чернишов.

Повернутися вгору