Міністр Олексій Чернишов провів нараду з головами ОДА щодо готовності шкіл до 1 вересня

27.08.2020

26 серпня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій, присвячену готовності закладів загальної середньої освіти, які реалізуються в рамках Програми Президента «Велике будівництво».

Під час наради було розглянуто низку нагальних питань щодо темпів та якості виконання робіт, будівельної готовності об’єктів та прогнозованих термінів завершення будівництва або реконструкції об’єктів Програми.

«Вже наступного тижня розпочинається новий навчальний рік. Завдання обласних державних адміністрацій не тільки завершити роботи, а й переконатись, що об’єкти безпечні, відповідають сучасним вимогам та придатні для використання. Замовники кожного навчального закладу повинні здійснити перевірку та підтвердити готовність або зафіксувати терміни та умови усунення недоліків», – наголосив Олексій Чернишов.

За даними Робочої групи Мінрегіону з моніторингу реалізації проєктів «Великого будівництва» лідерами з готовності шкіл є Вінницька та Закарпатська області, де ступінь готовності складає більше 90%. У Волинській, Донецькій, Чернівецькій, Харківській та Київській областях будівельні роботи будуть виконані вчасно. Загалом будівельна готовність шкіл, які реалізуються в рамках Програми Президента «Велике будівництво» та мають бути відкриті до кінця року, складає 72%.

Крім того, Міністр нагадав про необхідність забезпечити належну якість роботи камер відеоспостереження на об’єктах, які реалізуються в рамках «Великого будівництва».

Загалом, згідно з моніторингом реалізації об’єктів Програми «Велике будівництво», середній відсоток будівельної готовності об’єктів, які включені у Програму Президента «Велике будівництво» по Україні, складає 67%.

Повернутися вгору