Міністр Олексій Чернишов: Створення умов для розв’язання житлових проблем громадян – важливий виклик сьогодення

12.04.2021

Кабмін затвердив проєкт постанови «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння забезпеченню житлом працівників бюджетних установ, військовослужбовців, правоохоронних органів та інших категорій громадян».

«Питання щодо створення відповідних можливостей для придбання житла сім’ями з середньостатистичними доходами є одним з основних викликів, оскільки можливість розв’язати свої житлові проблеми мають лише певні категорії сімей, які мають власні накопичення і досить високий рівень статків. Таким чином, утворення зазначеної Міжвідомчої робочої групи є вкрай необхідним», – зауважив Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій.

Проєкт постанови розроблений задля сприяння забезпеченню координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади з питань забезпечення житлом громадян, які цього потребують: військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, працівників бюджетних установ та інших категорій громадян.

«Норми, які сьогодні регулюють питання реалізації права на житло в Україні, мають хаотичний характер і спрямовані на «точкове» вирішення «житлового» питання окремих категорій громадян. Відсутня системність як у нормативному забезпечені, так і фінансуванні тих чи інших житлових програм. Це необхідно терміново виправити», – додав Олексій Чернишов.

Повернутися вгору