Міністр Олексій Чернишов зустрівся з Тимчасовою повіреною у справах США Крістіною Квін

18.08.2021

Успіхи реформи децентралізації та регіональний розвиток в Україні — ключові теми зустрічі Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова з Тимчасовою повіреною у справах США Крістіною Квін.

«Дякую пані Крістіні Квін за продуктивну зустріч. Хочу наголосити, що Уряд Сполучених Штатів Америки активно підтримує реформу децентралізації, зокрема через  такі програми від USAID як “DOBRE” та “HOVERLA”, а також через проєкт Корпусу Миру  “Розвиток громад”. Сподіваюсь, наша плідна співпраця у сфері розвитку громад та регіонів продовжуватиметься», — підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

Відтак, завдяки реформі децентралізації розмір місцевих бюджетів з 2014 року до 2021 виріс у чотири рази. Також сторони обговорили результати Програми Президента «Велике будівництво», реформу містобудівної галузі,  нові підходи у сучасній регіональній політиці та можливості економічного зростання громад через розвиток інфраструктури для індустріальних парків. 

«Я дуже рада зустрітись та обговорити стратегічно важливі теми, особливо реформу децентралізації. Адже Міністерство розвитку громад та територій здійснило прогрес у цій реформі. З чим ми вітаємо та бажаємо подальших успіхів!» — зазначила Тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив про те, що посли країн «Великої сімки» привітали успіх України в об’єднанні територіальних громад і наголосили, що це є прикладом її спроможності реалізовувати реформи. 

Повернутися вгору