Міністр розвитку громад та територій увійшов до складу Національної ради реформ

24.06.2020

Президент України Володимир Зеленський затвердив персональний склад Національної ради реформ. Відповідний указ №245/2020 від 23 червня оприлюднено на сайті глави держави.

До складу комісії увійшов Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. До роботи Ради, яку очолює Президент України,  залучаються як постійні члени, так і члени, які запрошуються для розгляду окремих питань. 

Національна рада реформ є спеціальним консультативно-дорадчим органом при Президентові України з питань стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їх реалізації.

Метою діяльності Національної ради реформ є забезпечення впровадження єдиної, узгодженої державної політики реформ в Україні, налагодження ефективного механізму взаємодії державних органів та інститутів громадянського суспільства в процесі здійснення реформ із залученням до співпраці з цих питань міжнародної спільноти, впровадження системного підходу до стратегічного планування, узгодження позицій та моніторингу реалізації реформ щодо забезпечення сталого розвитку України.

«Основними пріоритетами діяльності Мінрегіону є завершення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, здійснення державної регіональної політики, реформа будівельної галузі та реалізація національної програми «Велике будівництво». Переконаний, що Національна рада реформ стане платформою для ефективної взаємодії на шляху до успішного завершення розпочатих реформ», – зауважив Олексій Чернишов. 

Повернутися вгору