Мінрегіон: Держава буде підтримувати проєкти транскордонного співробітництва

23.09.2021
Мінрегіон Держава буде підтримувати проєкти транскордонного співробітництва

Уряд ухвалив постанову «Деякі питання державної фінансової підтримки проєктів (програм) транскордонного співробітництва». Документ, розроблений Мінрегіоном, запроваджує нові підходи для проведення конкурсного відбору проєктів. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«Прийняття постанови є сигналом, що держава готова підтримувати реалізацію якісних і актуальних на сьогодні проєктів транскордонного співробітництва. Незабаром у Мінрегіоні розпочнеться конкурс проєктів транскордонного співробітництва. Нові підходи допоможуть розвивати цей напрям на належному рівні. У результаті буде посилюватись конкурентоспроможність регіонів та громад України», — зазначив Іван Лукеря.

Впровадження нових підходів має підвищити рівень конкурентоспроможності регіонів України шляхом поглиблення економічних, соціальних, наукових, технологічних, екологічних, культурних, туристичних та інших відносин у межах транскордонного співробітництва.

Також варто додати, що проєктом Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» передбачено видатки на підтримку розвитку транскордонного співробітництва у розмірі 60 млн грн, що додатково свідчить про серйозність намірів держави у розвитку транскордонного співробітництва.

Держава буде підтримувати проєкти транскордонного співробітництва_інфографіка

Повернутися вгору