Мінрегіон опрацьовує питання щодо зміни підходів до розрахунку рекомендованого рівня заробітної плати при визначенні вартості будівництва

25.01.2016

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України працює над  питанням щодо зміни підходів до розрахунку рекомендованого рівня заробітної плати при визначенні вартості будівництва, що здійснюється за рахунок державних коштів, у тому числі його визначення у регіональному розрізі.

Мінрегіон листом від 28 грудня 2015 року  № 7/15-15193 повідомив  обласні та Київську міську державні адміністрації, центральні органи виконавчої влади та будівельні організації  про рекомендований рівень заробітної плати при визначенні вартості будівництва, що здійснюється за рахунок бюджетних коштів, державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

При підготовці вказаних рекомендацій не було враховано змін до окремих положень законодавчих актів, що набрали чинності з 1 січня 2016 року. Серед іншого Законом України від 24.12.2015 р. № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», якими з 1 січня 2016 року запроваджено новий механізм нарахування та нові ставки єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Виходячи з викладеного, лист Мінрегіону вважати таким, що втратив чинність.

Повернутися вгору