Мінрегіон разом зі Світовим банком продовжує реалізацію проєкту щодо модернізації сектору водопостачання в Україні 

09.06.2021

Мінрегіон продовжує співпрацю зі Світовим банком у межах Другого проєкту розвитку міської інфраструктури щодо модернізації сектору водопостачання та водовідведення. Про це йшлося під час зустрічі Першого заступника Міністра розвитку громад та територій України Василя Лозинського з фахівцями Світового банку. 

“Ми плануємо успішно завершити цей проєкт з розвитку міської інфраструктури до кінця наступного року. Йдеться про модернізацію сфер водопостачання, водовідведення та сфери поводження з твердими побутовими відходами. Проєкт реалізується на 12 підприємствах з 11 міст України”, — зауважив Василь Лозинський. 

Під час зустрічі обговорили також підготовку національної стратегії реформування водопостачання та водовідведення.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час виступу на Конгресі місцевих і регіональних влад у Хмельницькому наголосив, що для зменшення споживання природного газу важливо втілювати програми енергозбереження, термомодернізації у містах і громадах.

Довідково: Другий проєкт розвитку міської інфраструктури (ДПРІ) стосується сфер водопостачання, водовідведення та сфери поводження з твердими побутовими відходами. Фінансування Проєкту передбачається за рахунок коштів позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку, який є основною кредитною установою Світового банку

Повернутися вгору