Мінрегіон розпочинає громадське обговорення проєкту постанови, що визначає механізм перерахунку за неякісні послуги

17.05.2021

Відсьогодні протягом 15 календарних днів триватимуть електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості», який спрямований на покращення якості надання комунальних послуг.

Зокрема, у проєкті постанови запропонований механізм та умови здійснення перерахунку вартості послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення тощо. Також передбачені кількісні та якісні характеристики надання комунальних послуг (що враховуються при здійсненні виконавцем комунальних послуг перерахунку вартості таких послуг у разі їх ненадання, надання не у повному обсязі або невідповідної якості).

Водночас у проєкті постанови визначені особливості здійснення перерахунку вартості комунальних послуг залежно від виду договору, укладеного між виконавцем та споживачем, та умов нарахування плати за ці комунальні послуги.

Звіт за результатами проведення громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Мінрегіону у рубриці «Результати публічного громадського обговорення». Детальніше — за посиланням: https://bit.ly/3hzVuro

Повернутися вгору