Мінрегіон щочотири години моніторить ситуацію з подоланням наслідків негоди в регіонах – Геннадій Зубко

18.01.2016

9I7K0742Мінрегіон щочотири години збирає данні щодо ситуації в регіонах з подачею електроенергії, тепла, води, роботи комунальних служб та аварійних бригад. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко на засіданні Міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Селекторна нарада відбувалась за участю представників Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської, Харківської, Сумської і Херсонської обласних державних адміністрацій.

«На сьогоднішній день працює 99,9% котелень та повністю опалюються житлові будинки, об’єкти соціальної сфери – лікарні, дитячі садки та школи», – зазначив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, станом на 18 січня у ліквідації наслідків погодних умов було задіяно у розчищені снігу 25,4 тис. осіб, 3842 одиниць комунальної техніки, 1941 одиниць додаткової техніки та витрачено 175 тис. тон посипкового матеріалу.

«Керівництво областей має завчасно направляти заявки до центрального штабу щодо надання необхідної технічної та матеріальної допомоги, додаткової техніки для подолання наслідків негоди», – підкреслив Віце-прем’єр-міністр України.

За його словами, після 20 січня очікується зниження температури повітря. Тому має бути забезпечено безперебійну подачу електроенергії, і в першу чергу, забезпечено роботу соціальних закладів.

«Міненерго разом з обленерго протягом доби мають відновити електропостачання у всіх населених пунктах в областях, які зазнали пошкодження», – підкреслив Геннадій Зубко.

Урядовець наголосив, що керівництво областей має забезпечити нормальний стан техніки для розчистки доріг та контролювати роботу комунальників у містах з розчищенню вулиць в містах.

Геннадій Зубко також зазначив, що Міністерство охорони здоров’я має визначити розподіл препаратів проти грипу згідно прогнозної епідеміологічної карти і направляти їх, у першу чергу, у ті регіони, де зафіксована підвищена захворюваність.

Повернутися вгору