Мінрегіон спільно з АМУ роз’яснили громадам, як підготувати проєкти регіонального розвитку за фінансування ЄС

23.09.2020

22 вересня 2020 року Мінрегіон спільно з АМУ в онлайн режимі надали роз’яснення громадам як правильно підготувати та подати на конкурс проєкти регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС, який триває з 3 вересня 2020 року.

У заході взяли участь: Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, радник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря, радниця Прем’єр-міністра України Валентина Москаленко, т.в.о. директора Директорату регіональної політики Мінрегіону Алла Кінщак, державні експерти Директорату регіональної політики Мінрегіону Олексій Будик та Олександр Бондар.

Олександр Слобожан, відкриваючи захід, зазначив: «Наше завдання – максимально зрозуміло донести до вас інформацію щодо конкурсних умов. Щоб ваші проекти були якісними, конкурентоспроможними і громади отримали кошти для впровадження запланованих заходів».

Учасникам була представлена до уваги Презентація Мінрегіону «Про Конкурс проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу» та відеоінструкція «Як подати проєкт на Конкурс».

«Наша спільна мета – максимально ефективно використати наявний фінансовий ресурс. Тому від вас, як заявників, ми очікуємо отримати якісно підготовлені, комплексні проєкти регіонального розвитку, реалізація яких дозволить створити нові «точки зростання» як для економіки окремо взятої громади, так і регіону в цілому», – звернулась до учасників онлайн заходу Алла Кінщак.

Також Виконавчий директор АМУ наголосив, що найближчим часом Мінрегіон спільно з Асоціацію міст України знову проведе подібний захід, щоб громади змогли отримати відповіді на усі запитання щодо підготовки та подання проєктів.

Повернутися вгору