Мінрегіон: Власні доходи місцевих бюджетів зросли у чотири рази у ході децентралізації

29.09.2021
Мінрегіон: Власні доходи місцевих бюджетів зросли у чотири рази у ході децентралізації

З 2014 по 2020 рік власні доходи місцевих бюджетів зросли у чотири рази. Громади активно реалізовують розвиткові проєкти. Зокрема, з початку року 329 територіальних громад уклали 112 договір про співробітництво тергромад з питань соціального захисту населення, освіти та охорони здоров’я. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря під час Міжнародного саміту мерів 2021. 

«За роки реформи децентралізації власні доходи місцевих бюджетів зросли у чотири рази. Цьогоріч акценти діяльності Мінрегіону — на таких напрямах, як розбудова індустріальних парків, створення Центрів креативної економіки та збільшення об’єму Державного фонду регіонального розвитку. Звісно ж, надважливою є і синергія центральної та місцевої влади. Зокрема, в межах реалізації Програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Як неодноразово наголошував Міністр Олексій Чернишов, сучасна соціальна інфраструктура має бути створена у кожній громаді», — підкреслив заступник Міністра під час панельної дискусії на тему «Взаємодія між локальним та національним рівнем: ефективні інструменти».

У заході також взяли участь представники центральної та місцевої влади, народні депутати, підприємці, представники неурядових організацій, а також міжнародні експерти.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час відкритого діалогу «Індустріальні парки 2025» наголосив, що розвиток індустріальних парків дасть потужний рестарт вітчизняній промисловості.

Довідково

Саміт організований Western NIS Enterprise Fund та за підтримки Прем’єр-міністра України. Мери та експерти з США, Канади, Нідерландів, Великобританії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Литви, Норвегії, Польщі, та Німеччини брали участь у Саміті.

Повернутися вгору