Місцеві ради Полтавщини отримали 3,7 млн гривень відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв

15.01.2016

Poltava oblastЗемлевпорядники Полтавської області у 2015 році нарахували 2,766 млн гривень в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв. Сумарно до бюджетів за рік надійшло 3,697 млн гривень (з урахуванням заборгованості за минулі періоди).

Близько 2 млн гривень з отриманих коштів землевпорядники спрямували на заходи з розвитку та охорони земель.

На освоєння та поліпшення сільсько- та лісогосподарських угідь використали 1,075 млн гривень. Ще 878 тисяч гривен спрямували на проведення інвентаризації та 72,6 тисяч гривень на нормативну грошову оцінку земель. Заходи з охорони земельного фонду профінансували на 135,6 тисяч гривень.

На сьогоднішній день залишок коштів за відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв на спеціальних рахунках місцевих рад становить 15,749 млн гривень. Фінансовий ресурс планують використати на поліпшення стану та охорону земель регіону.

Довідка

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору