На Черкащині у власність учасникам АТО передадуть більше 2500 га земель

26.01.2016

Cherkasy regionНа Черкащині з початку запровадження ініціативи про забезпечення землею 1 972 учасники АТО виявили бажання отримати ділянки. Військовим надали 1 896 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення землі загальною площею 2 500,68 га. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

Вже отримали ділянки у власність 626,43 га державних та комунальних земель 579 військовослужбовців, правоохоронців та членів родин загиблих. З числа земель державної власності учасники АТО та прирівняні до них громадяни отримають ділянки загальною площею 611,55 га.

Щоб всі бажаючі учасники АТО змогли отримати ділянки землевпорядники зарезервували на Черкащині 1 679,72 га земель. Із них 109,47 га призначені для будівництва й обслуговування житлового будинку та господарських споруд, 183,11 га – для ведення індивідуального садівництва та 1 387,14 га – для особистого селянського господарства.

«Кожен учасник АТО має право отримати земельну ділянку. Тому, землевпорядна служба продовжує пошук вільних земель, що можуть бути передані військовим у власність. Конструктивна взаємодія Держгеокадастру, органів місцевого самоврядування та райдержадміністрацій сприяє якнайшвидшому виділенню землі учасникам АТО», – зазначив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитро Мироненко.

Інформація про зарезервовані для військовослужбовців земельні масиви розміщена на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Довідка

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору