На Дніпропетровщині відшкодували більше 8 млн гривень втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв

22.12.2015

dnipropetrovsk oblast.Землевпорядники Дніпропетровщини з початку року нарахували 8,159 млн гривень відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв. Кошти перераховуються до бюджетів адміністративно-територіальних одиниць області.

Загалом у цьому році суб’єкти господарювання сплатили 11,288 млн гривень відшкодувань (з урахуванням виплат за минулі періоди). Лише за листопад до бюджетів Дніпропетровської області надійшло 1,987 млн гривень.

Фінансовий ресурс планують спрямувати на розвиток земельних фондів регіону. Частину коштів використають на інвентаризацію земель, проведення нормативної грошової оцінки, поліпшення сільсько- та лісогосподарських угідь та заходи з охорони земель.

Кошти, що вже надійшли до бюджетів, частково використані на інвентаризацію – 1,415 млн гривень та проведення нормативної грошової оцінки землі – 23,9 тисяч гривень.

На сьогоднішній день на спеціальних рахунках місцевих рад накопичені надходження від відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв становлять 63,76 млн гривень.

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору