На Хмельниччині в електронному форматі відкрили понад 200 тисяч поземельних книг

05.01.2016

Khmelnytsky region  pgДержавні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Держгеокадастру Хмельницької області станом на кінець 2015 року відкрили в електронному форматі 208 182 поземельні книги.

Фактично, доступні дані про 42% від зареєстрованих у регіоні земельних ділянок. Загалом в області необхідно створити цифрові поземельні книги на 491 606 ділянок.

Відкриття поземельних книг – це одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Публічні дані про земельні ділянки надають доступ до реєстру власників земель і пришвидшують надання онлайн-послуг, зокрема, замовлення витягу з кадастру про земельну ділянку та нормативну грошову оцінку землі.

Найбільшу кількість пакетів документів відкрили у м. Кам’янець-Подільському (86 % від усіє кількості поземельних книг), м. Нетішин (66%) та у Полонському (53%), Ізяславському(53%), Славутському (51%), Новоушицькому (51%) районах області. Максимальна завантаженість на одного кадастрового реєстратора у Кам’янець-Подільському районі. Три фахівці землевпорядної служби за 140 робочих днів відкрили у електронному форматі 21 401 поземельну книгу.

«Головне при відкритті поземельних книг – достовірність та актуальність інформації, яку вносять реєстратори територіальних органів. Тому точність даних ретельно контролюється» – зазначив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Олександр Ревко.

Довідка

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору