На Кіровоградщині за рік продали права оренди та власності майже на 730 га земель

06.01.2016

Kirovohrad oblastСпеціалісти Головного управлінням Держгеокадастру Кіровоградської області у 2015 році організували проведення 46 земельних аукціонів з продажу права на землю. На торгах інвестори взяли в оренду 77 земельних ділянок загальною площею 728,8 га. Землі державної власності сільськогосподарського призначення використають для ведення агробізнесу.

За підсумками торгів до бюджетів місцевих громад області щорічно надходитиме плата за користування землею у сумі 1,7 млн гривень. Фінансовий ресурс може бути використаний на реалізацію соціальних заходів та розвиток інфраструктури територій.

Органи місцевого самоврядування здійснили продаж прав власності на п’ять земельних ділянок комунальної власності. Площа земель становить  1,6505 га. За приватизацію земельних ділянок отримали 812,3 тисяч гривень.

Ще одну земельну ділянку продали під об’єктом державної власності. Вартість землі площею 0,03 га становила 6,5 тисяч гривень.

Довідка

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору