На Львівщині відкрили сучасне українсько-нідерландське підприємство

18.09.2021
 На Львівщині відкрили сучасне українсько-нідерландське підприємство

Під час робочого візиту до Львівської області Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов взяв участь у відкритті сучасного заводу з виробництва мінерально-вітамінних добавок – ТОВ «Коудайс Україна». Як зауважи Міністр, новий завод – це результат спільних ідей та інвестицій українського та нідерландського бізнесу. 

«Запуск нового підприємства – дійсно знакова подія для всього регіону. Адже тут з’явилося понад 100  робочих місць для місцевих мешканців. З податків підприємства громада отримує додаткові надходження до бюджету й стане більш спроможною. Та найголовніше – ми бачимо успішну співпрацю українського й нідерландського бізнесу, нехай це стане гарним прикладом для інших громад», – наголосив Олексій Чернишов 

Зазначимо, на заводі працює автоматизована лінія виробництва. Загальна потужність підприємства складає 1500 тон мінерально-вітамінних добавок для сільського господарства на місяць. Компанія розташована на Золочівщині та є одним з найбільших платників податків району.

Нагадаємо, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов перебуває з робочим візитом у Львівській області, де напередодні взяв участь у XX Міжнародному економічному форумі, відкритті унікального  лісорозсадницького комплексу та проінспектував стан реалізації проєкту регіонального розвитку на базі «Львівської політехніки», де створюють  інноваційний науковий парк та інше.

Повернутися вгору