На Миколаївщині майже 5 тисяч га земель передадуть учасникам АТО

04.02.2016

Mykolaiv regionУ Миколаївській області 3 428 учасників АТО вже отримали дозволи на відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок у власність військові отримають загалом 4 951 га земель.

Найбільші земельні площі відведені у Вознесенському – 511,5 га, Первомайському – 469,2 га, Новобузькому – 419 га, Миколаївському – 381,6 га районах.

Усі військовослужбовці, які отримали дозволи на землю, завершили процес оформлення права власності на ділянки 959 учасників АТО. Проекти землеустрою затверджені на землі загальною площею 1 158,3 га. Найбільшу кількість ділянок для військових відвели у м. Миколаїв (291), Первомайському (75) та Миколаївському (66) районах області.

Загалом з початку запровадження ініціативи про виділення землі на Миколаївщині виявили бажання отримати ділянки 5 970 учасників антитерористичної операції. До органів місцевого самоврядування подали заяви на землю 2 894 військовослужбовці, до територіальних органів Держгеокадастру – 3 076 осіб.

Учасники АТО можуть ознайомитись з переліком зарезервованих земель, що можуть бути передані у власність, у графічному альбомі-атласі, розміщеному на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Довідка

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору